⚽️ ونزوئلا: در ایران بازی نمی‌کنیم؛ برای‌مان ...

اخبار تبريزمن

⚽️ ونزوئلا: در ایران بازی نمی‌کنیم؛ برای‌مان دردسر می‌شود

👈 آخرین اخبار از بازی دوستانه تیم‌ملی ایران و ونزوئلا

▪️برگزاری دیدار دوستانه ایران با ونزوئلا در روز ۲۹آبان در استادیوم آزادی در هاله‌ای از ابهام است.

فدراسیون ونزوئلا در نامه‌ای به فدراسیون ایران خواستار برگزاری این بازی در کشوری غیر از ایران شده.

▫️فدراسیون فوتبال ونزوئلا دلیل روی‌گردانی از بازی تدارکاتی در ایران را شش‌بازیکن تیم‌ملی این کشور دانسته که به دلیل اقامت در آمریکا، نمی‌توانند به ایران وارد شوند.

▫️ونزوئلایی‌ها می‌گویند خوردن مهر ورود به ایران احتمالا برای زندگی‌ این شش‌بازیکن در آمریکا دردسر بسازد.

▪️پارسال ترامپ فرمانِ «حفاظت‌از ملت در برابر ورود به خاک آمریکا» را صادر کرد که ورود به آمریکا را برای شهروندان چند کشور از جمله ایران را دشوار کرد. حتی برای افرادی ‌‌هم که به ایران سفر می کنند گرفتاری پیش آمد.

▪️یکی از مدیران فدراسیون‌ فوتبال گفته: از نظر ما این بازی هنوز لغو نشده و هنوز به درخواست ونزوئلا پاسخی ندادیم و به‌دنبال راهکاری برای برگزاری بازی هستیم.

▪️اما بعید است فدراسیون فوتبال که اوضاع مالی خوبی ندارد، با بازی بیرون از ایران موافق ‌باشد؛ چند روز‌ پیش بود که سفر تیم فوتسال به برزیل برای برگزاری دیدار دوستانه لغو شد.
تاریخ : 1397/08/22

⚽️ ونزوئلا: در ایران بازی نمی‌کنیم؛ برای‌مان دردسر می‌شود 👈 آخرین اخبار از بازی دوستانه تیم‌ملی ایران و ونزوئلا ▪️برگزاری دیدار دوستانه ایران با ونزوئلا در روز ۲۹آبان در استادیوم آزادی در هاله‌ای از ابهام است. فدراسیون ونزوئلا در نامه‌ای به فدراسیون ایران خواستار برگزاری این بازی در کشوری غیر از ایران شده. ▫️فدراسیون فوتبال ونزوئلا دلیل روی‌گردانی از بازی تدارکاتی در ایران را شش‌بازیکن تیم‌ملی این کشور دانسته که به دلیل اقامت در آمریکا، نمی‌توانند به ایران وارد شوند. ▫️ونزوئلایی‌ها می‌گویند خوردن مهر ورود به ایران احتمالا برای زندگی‌ این شش‌بازیکن در آمریکا دردسر بسازد. ▪️پارسال ترامپ فرمانِ «حفاظت‌از ملت در برابر ورود به خاک آمریکا» را صادر کرد که ورود به آمریکا را برای شهروندان چند کشور از جمله ایران را دشوار کرد. حتی برای افرادی ‌‌هم که به ایران سفر می کنند گرفتاری پیش آمد. ▪️یکی از مدیران فدراسیون‌ فوتبال گفته: از نظر ما این بازی هنوز لغو نشده و هنوز به درخواست ونزوئلا پاسخی ندادیم و به‌دنبال راهکاری برای برگزاری بازی هستیم. ▪️اما بعید است فدراسیون فوتبال که اوضاع مالی خوبی ندارد، با بازی بیرون از ایران موافق ‌باشد؛ چند روز‌ پیش بود که سفر تیم فوتسال به برزیل برای برگزاری دیدار دوستانه لغو شد.